درباره ما


درباره ما


مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این شرکت ، فروش نرم افزار  است.

این فروشگاه توسط شرکت مبین پرداز پارس به شماره ثبت 19323  در سال 1395 تاسیس و راه اندازی شد.


فروشگاه اینترنتی  مبین  برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم‌اکنون بیش از 3  نفر از مدیران و  نیروی انسانی متخصص و کارساز را  در خود جای داده است.

ارزش ها و باورهای حاکم بر مبین  :

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های شرکت از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان پدیده بوده است.

تاریخچه:

فروشگاه اینترنتی مبین  فعالیت خود را از  سال 1395 به عنوان یکی از پیشرو ترین فروشگاه های اینترنتی نرم افزار در ایران و با همکاری سه  نفر آغاز به کار کرد.

هر چند  مبین ، فعالیت خود را با ارایه‌ی فروش  نرم افزار به کاربران آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسسان این گروه به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت این شرکت توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات این گروه و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این شرکت ، موجب شد که پدیده به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان پدیده افزوده شود.

چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی در فضای سایبری توسط مبین  در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

اطلاعات مدیریت:

عرضه کننده کالا  و مسئول وب سایت : آقای مهندس حسن خان محمدی

 

پشتیبانی 24 ساعته

ما 24 ساعته پشتیبان شما هستیم

 

ضمانت بازگشت پول

با گذشت 2 روز پس از ارسال کالا

 

ارسال رایگان

برای خریدهای بالای 50 هزار

طراحی و بهینه سازی: فروشگاه اینترنتی مبین

#